top of page
Muž s krabicí
DOPRAVA A VRÁCENÍ

Způsoby doručení

V rámci České republiky a Slovenska nabízíme dopravu zboží doručením na adresu a doručením na výdejní místo. Svou objednávku můžete také bezplatně vyzvednout přímo v prodejně sklárny. Do ostatních států EU je jediným způsobem dopravy pošta.

 

Garance doručení

Vaše zboží expedujeme dle dohody a našich výrobních možností, cca v rámci 7 všedních dnů od obdržení objednávky.

 

Bezpečnost

Ke každé objednávce se stavíme individuálně a bereme v potaz její jednotlivá specifika. Zanalyzujeme vaši objednávku, abychom pro ni mohli vybrat ideální balení.

 

Balíme ekologicky, na přírodě nám záleží

Každé objednávce u nás věnujeme péči. Používáme takové balicí techniky a materiály, které zajišťují maximální bezpečnost přepravy skla a zároveň zbytečně nezatěžují životní prostředí.

Využijeme 100% krabic od zboží, které nám příjdou od dodavatelů a od firem v našem okolí, které nemají pro podobné krabice využití a místo toho, aby je vyhodili, nacházejí využití u nás.

Ze 100% využíváme použitý výplňový materiál, který k nám doputoval od lidí a firem kolem. Netiskneme do balíků faktury a raději je zasíláme e-mailem. Je to rychlejší, čistější a máte je tak vždy po ruce.

 

Informace o zásilce

Pokud Vám chybí jakékoliv informace ohledně Vaší zásilky, napište nám e-mail na sklarnajakub@seznam.cz nebo volejte na tel. 737 148 780. Pokud jsme zásilku expedovali a vy jste již byli kontaktováni kurýrem (zpravidla e-mailem nebo SMS zprávou), nejpřesnější informace o stavu své zásilky obdržíte přímo od dopravce, kontaktní informace bývají uvedené přímo v mailu nebo SMS. Pokud ne, využijte následující kontaktní údaje:

Kontaktní údaje na Zásilkovnu:

info@zasilkovna.cz

+420 216 216 516 (v pracovní dny od 8:00 do 18:00)

 

Poškození zásilky, chybějící položky, reklamace, výměna zboží

Pokud se vyskytnou jakékoliv problémy se zásilkou, uděláme vše, co bude v našich silách, abychom záležitost vyřešili k vaší spokojenosti. Svoji reklamaci adresujte prosím na sklarnajakub@seznam.cz, s udáním co nejvíce informací, a to hlavně:

  • jménem adresáta

  • detailního popisu problému,

  • fotografií dokládajících problém (mohou-li být použity).

Obratem se vám ozveme a věc vyřešíme k vaší spokojenosti.

bottom of page